• blue-flower

Karbantartó munkatársat keresünk

A Keszthelyi Városüzemeltető Kft.
karbantartó munkatársat keres.

FELADATOK:
- Kazánházi és hőközponti fűtési rendszerek, csőhálózatok üzemeltetése
- Megelőző célú karbantartási munkák végzése, hibaelhárítás
- Egyéb feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:
- Gépipari (lakatos, csőhálózat és berendezésszerelő, fűtésszerelő) szakmunkás bizonyítvány
- Hegesztés (láng elvárás, ív / AWI előnyt jelent).
- B kategóriás gépjárművezetői engedély
- Jó kommunikációs készség, megbízhatóság
- Önálló munkavégzés
- Lakóhely Keszthelyen, vagy a város 20 km-es vonzáskörzetében

ELŐNY:
- Kazánkezelői képesítés
- Tűzvédelmi szakvizsga

AMIT KÍNÁLUNK:
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő